Naše štěňátka

Naše štěňátka budou vyrůstat v rodinném domě s možností výběhu na zahrádku. Miminka budou mít celodenní péči a celou dobu budou v kontaktu s jejich maminkou, lidskými a dalšími zvířecími členy naší rodiny. Štěňátka se od malička budou učit čistotě a pozornost bude věnována také jejich socializaci. Pejsci budou krmeni superprémiovými granulkami, masíčkem a jednoduše tím nejlepším, čím je možné. :)
 

Noví majitelé 

Nové majitele pro naše štěňátka budu svědomitě vybírat. Miminka půjdou pouze k majitelům, se kterými budou bydlet v bytě nebo v domě. Štěňátko musí být součástí nové rodiny, která mu nabídne spoustu lásky. Budoucí majitelé našich miminek musí být zodpovědní a aktivní lidé, aby pejskovi mohli zajistit dostatečný pohyb. Samozřejmostí je také kvalitní potrava. Mým požadavkem na nové majitele je také to, aby s námi byli po celý život pejska v kontaktu a informovali nás o tom, jak prospívá. Droždínská miminka půjdou do svých nových domovů nejdříve v osmi týdnech a to k majitelům, kteří nás přijedou alespoň dvakrát navštívit.
 

Co nabízíme

Pro nové majitele našich štěňátek bude připravena kupní smlouva a krátké čtení o návycích štěňátka a typech a radách na další spokojené soužití. Pejsci budou mít vystavený průkaz původu, očkovací průkaz s pet pasem. Štěňátka budou mít za sebou potřebná očkování prováděná v prvních dvou měsících, budou odčervena a budou mít základní hygienické návyky. Novým majitelům nabízím chovatelský servis, hlídání v době dovolených, společné vycházky a srazy. Při odchodu do nových domovů dostanou štěňátka základní výbavičku.